Програма

03
Август
вторник
21:00

Купи билет

Самодива

по Ран Босилек

Участват: Беатрис Благоева, Ивелина Павлова, Мара Бонева, Петър Петров, Светлана Бургазова, Сава Драгнев

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
05
Август
четвъртък
21:00

Купи билет

Нощта преди Албена

Димитър Кабаков по Йордан Йовков

Участват: Ая Тодорова, Беатрис Благоева, Десислава Вулева, Ирена Дунавска, Мара Бонева, Недялка Раева, Олена Шидерова, Светлана Бургазова, Георги Антов, Георги Атанасов, Димитър Гавраилов, Димитър Кабаков, Костадин Жеков, Милен Вангелов, Петър Петров, Сава Драгнев

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
14
Август
събота
11:00

Купи билет

Пук и Чук

по Турбьорн Егнер

Участват: Десислава Вулева, Димитър Гавраилов

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
17
Август
вторник
21:00

Купи билет

Ромео и Жулиета

от Уилям Шекспир

Участват: Сава Драгнев, Недялка Раева, Ая Тодорова, Беатрис Благоева, Георги Атанасов, Десислава Вулева, Димитър Гавраилов, Димитър Кабаков, Ивелина Павлова, Ирена Дунавска, Костадин Жеков, Мара Бонева, Милен Вангелов, Олена Шидерова, Петър Петров, Светлана Бургазова

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
19
Август
четвъртък
21:00

Купи билет

Сън в лятна нощ

от Уилям Шекспир

Участват: Беатрис Благоева, Георги Атанасов, Димитър Кабаков, Димитър Гавраилов, Костадин Жеков, Ивелина Павлова, Мара Бонева, Милен Вангелов, Олена Шидерова, Петър Петров, Десислава Вулева, Сава Драгнев, Светлана Бургазова, Цвети Пеняшки, Димитър Живков

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
21
Август
събота
11:00

Купи билет

Палечка

по Х.К. Андерсен

Участват: Олена Шидерова, Димитър Гавраилов

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
24
Август
вторник
21:00

Купи билет

Нощта преди Албена

Димитър Кабаков по Йордан Йовков

Участват: Ая Тодорова, Беатрис Благоева, Десислава Вулева, Ирена Дунавска, Мара Бонева, Недялка Раева, Олена Шидерова, Светлана Бургазова, Георги Антов, Георги Атанасов, Димитър Гавраилов, Димитър Кабаков, Костадин Жеков, Милен Вангелов, Петър Петров, Сава Драгнев

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
28
Август
събота
11:00

Купи билет

Жабокът принц

по Братя Грим

Участват: Георги Атанасов, Олена Шидерова, Мара Бонева

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
03
Август
вторник
21:00

Купи билет

Самодива

по Ран Босилек

Участват: Беатрис Благоева, Ивелина Павлова, Мара Бонева, Петър Петров, Светлана Бургазова, Сава Драгнев

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
05
Август
четвъртък
21:00

Купи билет

Нощта преди Албена

Димитър Кабаков по Йордан Йовков

Участват: Ая Тодорова, Беатрис Благоева, Десислава Вулева, Ирена Дунавска, Мара Бонева, Недялка Раева, Олена Шидерова, Светлана Бургазова, Георги Антов, Георги Атанасов, Димитър Гавраилов, Димитър Кабаков, Костадин Жеков, Милен Вангелов, Петър Петров, Сава Драгнев

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
17
Август
вторник
21:00

Купи билет

Ромео и Жулиета

от Уилям Шекспир

Участват: Сава Драгнев, Недялка Раева, Ая Тодорова, Беатрис Благоева, Георги Атанасов, Десислава Вулева, Димитър Гавраилов, Димитър Кабаков, Ивелина Павлова, Ирена Дунавска, Костадин Жеков, Мара Бонева, Милен Вангелов, Олена Шидерова, Петър Петров, Светлана Бургазова

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
19
Август
четвъртък
21:00

Купи билет

Сън в лятна нощ

от Уилям Шекспир

Участват: Беатрис Благоева, Георги Атанасов, Димитър Кабаков, Димитър Гавраилов, Костадин Жеков, Ивелина Павлова, Мара Бонева, Милен Вангелов, Олена Шидерова, Петър Петров, Десислава Вулева, Сава Драгнев, Светлана Бургазова, Цвети Пеняшки, Димитър Живков

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
24
Август
вторник
21:00

Купи билет

Нощта преди Албена

Димитър Кабаков по Йордан Йовков

Участват: Ая Тодорова, Беатрис Благоева, Десислава Вулева, Ирена Дунавска, Мара Бонева, Недялка Раева, Олена Шидерова, Светлана Бургазова, Георги Антов, Георги Атанасов, Димитър Гавраилов, Димитър Кабаков, Костадин Жеков, Милен Вангелов, Петър Петров, Сава Драгнев

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
14
Август
събота
11:00

Купи билет

Пук и Чук

по Турбьорн Егнер

Участват: Десислава Вулева, Димитър Гавраилов

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
21
Август
събота
11:00

Купи билет

Палечка

по Х.К. Андерсен

Участват: Олена Шидерова, Димитър Гавраилов

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“
28
Август
събота
11:00

Купи билет

Жабокът принц

по Братя Грим

Участват: Георги Атанасов, Олена Шидерова, Мара Бонева

Културен център ,,АЛИОЛУВА КЪЩА“

Творчески състав