Програма

24
Април
събота
11:00

Купи билет

Пук и Чук

по Турбьорн Егнер

Участват: Десислава Вулева, Димитър Гавраилов

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
29
Април
четвъртък
19:00

Купи билет

Игра за големи мъже

Саймън Блок

Участват: Петър Петров, Димитър Живков, Сава Драгнев

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
07
Май
петък
19:00

Купи билет

Заговорът на Калигула

от Стефан Цанев

Участват: Сава Драгнев, Ованес Торосян, Петър Петров, Костадин Жеков, Димитър Гавраилов, Недялка Раева

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
08
Май
събота
11:00

Купи билет

Жабокът принц

по Братя Грим

Участват: Георги Атанасов, Олена Шидерова, Мара Бонева

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
11
Май
вторник
19:00

Купи билет

Том,Дик и Хари

от Рей и Майкъл Куни

Участват: Сава Драгнев, Беатрис Благоева, Петър Петров, Костадин Жеков, Десислава Вулева, Георги Атанасов, Димитър Гавраилов, Недялка Раева, Ая Тодорова

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
13
Май
четвъртък
19:00

Купи билет

Игра за големи мъже

Саймън Блок

Участват: Петър Петров, Димитър Живков, Сава Драгнев

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
15
Май
събота
11:00

Купи билет

Спящата красавица

по Братя Грим

Участват: Светлана Бургазова, Димитър Гавраилов, Ирена Дунавска, Георги Атанасов

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
18
Май
вторник
19:00

Купи билет

Чудомирови радости и неволи

Димитър Чорбаджийски - Чудомир

Участват: Ирена Дунавска, Мара Бонева, Олена Шидерова, Светлана Бургазова, Димитър Гавраилов, Георги Атанасов, Милен Вангелов, Десислава Вулева, Петър Петров

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
20
Май
четвъртък
19:00

Купи билет

Том,Дик и Хари

от Рей и Майкъл Куни

Участват: Сава Драгнев, Беатрис Благоева, Петър Петров, Костадин Жеков, Десислава Вулева, Георги Атанасов, Димитър Гавраилов, Недялка Раева, Ая Тодорова

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
25
Май
вторник
19:00

Купи билет

Самодива

по Ран Босилек

Участват: Беатрис Благоева, Ивелина Павлова, Мара Бонева, Петър Петров, Светлана Бургазова, Сава Драгнев

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
27
Май
четвъртък
19:00

Купи билет

Игра за големи мъже

Саймън Блок

Участват: Петър Петров, Димитър Живков, Сава Драгнев

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
29
Май
събота
11:00

Купи билет

Премислени измислици

Участват: Олена Шидерова, Димитър Гавраилов

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
07
Май
петък
19:00

Купи билет

Заговорът на Калигула

от Стефан Цанев

Участват: Сава Драгнев, Ованес Торосян, Петър Петров, Костадин Жеков, Димитър Гавраилов, Недялка Раева

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
11
Май
вторник
19:00

Купи билет

Том,Дик и Хари

от Рей и Майкъл Куни

Участват: Сава Драгнев, Беатрис Благоева, Петър Петров, Костадин Жеков, Десислава Вулева, Георги Атанасов, Димитър Гавраилов, Недялка Раева, Ая Тодорова

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
18
Май
вторник
19:00

Купи билет

Чудомирови радости и неволи

Димитър Чорбаджийски - Чудомир

Участват: Ирена Дунавска, Мара Бонева, Олена Шидерова, Светлана Бургазова, Димитър Гавраилов, Георги Атанасов, Милен Вангелов, Десислава Вулева, Петър Петров

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
20
Май
четвъртък
19:00

Купи билет

Том,Дик и Хари

от Рей и Майкъл Куни

Участват: Сава Драгнев, Беатрис Благоева, Петър Петров, Костадин Жеков, Десислава Вулева, Георги Атанасов, Димитър Гавраилов, Недялка Раева, Ая Тодорова

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
25
Май
вторник
19:00

Купи билет

Самодива

по Ран Босилек

Участват: Беатрис Благоева, Ивелина Павлова, Мара Бонева, Петър Петров, Светлана Бургазова, Сава Драгнев

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
24
Април
събота
11:00

Купи билет

Пук и Чук

по Турбьорн Егнер

Участват: Десислава Вулева, Димитър Гавраилов

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
08
Май
събота
11:00

Купи билет

Жабокът принц

по Братя Грим

Участват: Георги Атанасов, Олена Шидерова, Мара Бонева

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
15
Май
събота
11:00

Купи билет

Спящата красавица

по Братя Грим

Участват: Светлана Бургазова, Димитър Гавраилов, Ирена Дунавска, Георги Атанасов

сцена ,,Любомир Кабакчиев"
29
Май
събота
11:00

Купи билет

Премислени измислици

Участват: Олена Шидерова, Димитър Гавраилов

сцена ,,Любомир Кабакчиев"

Творчески състав